Kontakty

Pro zaslání poptávky klikněte na tlačítko

E-mail: ivt@ivtcentrum.cz
Telefon: 272 191 405
Zelená linka: 800 488 488

Kontaktní adresa:
IVT s.r.o., organizační složka
Československého exilu 2062/8, 143 00 PRAHA 4
mapa >

Obchodní zástupci pro tepelná čerpadla IVT

Obchodní zástupci

Ing. Karlík Robert
606 614 393
karlik@ivtcentrum.cz
regionální zástupce:
Liberecký a Ústecký kraj, Praha a Středočeský kraj

Ing. Kučera Miroslav
602 690 716
kucera@ivtcentrum.cz
regionální zástupce:
Plzeňský a Karlovarský kraj

Kropáč Tomáš
775 893 301
kropac@ivtcentrum.cz
regionální zástupce: Moravskoslezský,
Olomoucký, Zlínský kraj

Kudláček Luděk
775 855 313
kudlacek@ivtcentrum.cz
regionální zástupce:
Jihočeský kraj

Tyl Tomáš
737 901 499
tyl@ivtcentrum.cz
regionální zástupce:
Brno, Vysočina, Pardubický, Královehradecký kraj

Ing. Duda Roman
778 747 572
duda@ivtcentrum.cz
obchodní zástupce

Ing. Stachovič Tomáš
773 773 785
stachovic@ivt.sk
regionální zástupce:
Znojmo, Břeclav, Hodonín

Stachovič Pavol
+421 902 833 251
pavol.stachovic@ivt.sk
regionální zástupce:
Malacky

Baláž Tomáš
+421 904 618 080
balaz@ivt.sk
regionální zástupce:
Banská Bystrica

Péče o zákazníky / servis

   OBJEDNAT SERVIS   

Johansson Dan
272 191 411
606 611 184
johansson@ivtcentrum.cz
vedoucí provozního oddělení

Ing. Ukušová Irena
272 191 409
724 090 889
servis@ivtcentrum.cz
služby zákazníkům

Prejzková Michaela
272 191 401
728 479 762
prejzkova@ivtcentrum.cz
logistika

Technická podpora

Ing. Michal Pavel
272 191 403
724 100 042
michal@ivtcentrum.cz
technický ředitel

Ing. Michal Petr
778 708 855
petr.michal@ivtcentrum.cz
technická podpora IVT

Šobr Roman 
778 760 675
sobr@ivtcentrum.cz
technická podpora IVT 

Administrativa

Ing. Porkertová Jana
272 191 410
778 445 977
porkertova@ivtcentrum.cz
finanční ředitelka

Albrechtová Ivana
272 191 407
albrechtova@ivtcentrum.cz
účetní

Honzová Jana
272 191 405
honzova@ivtcentrum.cz
ivt@ivtcentrum.cz
administrativní pracovnice

Mgr. Loubek Václav
272 191 402
608 031 055
loubek@ivtcentrum.cz
marketing manager, kontakt pro média

Vedení společnosti IVT s.r.o., organizační složka

Ing. Kirchner Jakub
272 191 400
kirchner@ivtcentrum.cz
vedoucí organizační složky

Ing. Bláha Marek
272 191 400
blaha@ivtcentrum.cz
jednatel společnosti

IVT, s.r.o., organizační složka
Sídlo společnosti podle obchodního rejstříku:
Dolnoměcholupská 522/12a, 102 00 PRAHA 10

IČO: 02491788, DIČ:CZ 02491788

Výpis z rejstříku vedený Městským soudem v Praze:
oddíl A., vložka 76421

Sídlo IVT