Rozšíření materiálové záruky 10 let na kompresor o frekvenční měnič

Rozšíření materiálové záruky 10 let na kompresor o frekvenční měnič
10. 8. 2021
Nová unikátní záruka pro IVT AIR X a IVT GEO 600

Pro tepelná čerpadla objednaná od 16.8.2021, rozšiřuje IVT rozsah prodloužené desetileté materiálové záruky na kompresor i o frekvenční měnič.

Zatímco u starších tepelných čerpadel s on/off kompresory byl nejdražší položkou při případné poruše právě kompresor, u tepelných čerpadel s plynule řízeným výkonem přibývá i frekvenční měnič, jehož cena je dnes podobná jako cena kompresoru. 

Abychom mohli zákazníkům garantovat, že je v prvních deseti letech provozu tepelného čerpadla nebude čekat finančně náročnější oprava, přidali jsme k záruce na kompresor i záruku na frekvenční měnič. Nová záruka kryje jak samostatnou výměnu měniče, tak v případě potřeby i výměnu měniče spolu s kompresorem. 

Platnost záruky je podmíněna pouze jednou povinnou preventivní servisní prohlídkou ve třetím až pátém roce provozu. Cena prodloužené desetileté záruky na kompresor a měnič je 6 000 Kč bez DPH. Záruku je možné získat pro tepelná čerpadla IVT AIR X a IVT GEO 600. 

Stávající provozovatelé tepelných čerpadel IVT s desetiletou zárukou na kompresor, mají možnost dokoupit rozšíření záruky i o měnič za 1 900 Kč bez DPH.  

Materiálová záruka 10 let je možná pouze pro tepelná čerpadla instalovaná v rodinných domech a nepodnikatelských rekreačních objektech.