Soutěž o Tepelné čerpadlo roku zná vítěze!

Soutěž o Tepelné čerpadlo roku zná vítěze!
13. 12. 2023
Soutěž Tepelné čerpadlo roku 2023 zná své vítěze i majitele čerpadla IVT AERO!

Známe nejúspěšnější projekty soutěže Tepelné čerpadlo roku 2023, do které jste se mohli zapojit v průběhu podzimu. Určitě jste také hlasovali v kategorii Nejzajímavější instalace s tepelným čerpadlem a zajímá vás, které projekty jsou podle veřejnosti ty nejlepší. Jsou to instalace v ZOO v Ústí nad Labem, na vodním hradě Švihov nebo v rodinných domech Na Americe.

ZOO v Ústí nad Labem s geotermálními vrty
ZOO v Ústí na Labem

Vodní hrad Švihov
Vodní hrad Švihov

rodinné domy Na Americe
Rodinné domy Na Americe

Vítězem hlavní ceny, tedy tepelného čerpadla IVT AERO, se stal pan Čudek z Opavy. Předali jsme taky cenu druhému výherci, který získal víkendový pobyt pro dvě osoby v Hotelu SONO Brno a shodou okolností pro projekt hudebního klubu SONO také hlasoval. K posledním 10 výhercům už také doputovaly poukazy v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v e-shopu společnosti SONNENTOR.

Odborná komise nezávislých expertů, kterými byli například zástupci České rady pro šetrné budovy nebo odborného portálu TZB-info, ocenila tři Nejunikátnější technická řešení a tři Nejúspornější instalace. Jsou to například saunové světy SAUNIA nebo hudební klub SONO. Všechny vítěze a technické informace o nejlepších projektech si můžete podrobně prohlédnout na stránkách soutěže